м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 18
район м. Чернігівська, Дарницька пл.

Свічки запалювання

Від того, як часто змінюються свічки запалювання, залежить збереження бензинового двигуна. Електроди, які справно виконують свої функції, не повинні покриватися нальотом, подавати електричний розряд з достатньою напругою.

Призначення свічок запалення – займання паливно-повітряної суміші в камері згоряння. Підпал здійснюється іскрою, яка з’являється між електродами. Важливою характеристикою є величина зазору між електродами – чим вона більша, тим сильніше буде зона займання, а це впливає на ефективність роботи двигуна, економію палива, плавність роботи циліндрів.

Періодичність заміни свічок запалювання залежить від того, коли вони змінювалися в останній раз. Якщо дату визначити не вдається, то слід перевірити їх стан. За зовнішнім виглядом можна дізнатися, через скільки міняти свічки запалювання доведеться знову. Нагар утворюється при коротких переїздах, при яких двигун не прогрівається повністю, особливо взимку.

Термін заміни свічок запалювання залежить як від інтенсивності їзди, так і від матеріалу, з якого вони виготовлені. Тут є один нюанс – 30 тисяч кілометрів пробігу належать до класичних варіантів, а платинові і іридієві свічки витримують 90 тисяч.