г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 18
район м. Черниговская, Дарницкая пл.

Заміна паливного фільтра

Справність паливної системи багато в чому визначає ефективність роботи мотора автомобіля, його динамічні і швидкісні характеристики. Для кожного водія важливим фактором є і витрата палива, на яке йде значна частина коштів.

Далеко не кожен автовласник здатний вчасно розпізнати несправність. Поступове зниження основних технічних характеристик , не надто серйозно позначається на якості водіння. А через деякий час виникають поломки. Це в повній мірі відображає ситуацію з паливною системою. Наприклад, корисно знати, як часто міняти паливний фільтр.

Фільтри проводять очищення палива, завдяки чому ККД підвищується. Неважко здогадатися, що з часом вони гірше справляються зі своїм завданням через сильне забруднення.

Більшість виробників сучасних автомобілів стверджують, що паливного фільтра повинно вистачати на весь термін експлуатації автомобіля. Але такого результату можна досягти тільки в лабораторних умовах. На практиці ситуація інша. Позначається якість палива, зустрічаємого на тих чи інших заправках, а також сміття, яке потрапляє в систему, не дивлячись на всі запобіжні заходи.

Як часто робити заміну паливного фільтра?

У середньому кожні 20-30 тисяч кілометрів.