г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 18
район м. Черниговская, Дарницкая пл.

Заміна охолоджуючої рідини

Навіщо міняти охолоджуючу рідину двигуна?

Для грамотної і повноцінної роботи двигуна автомобіля необхідно, щоб система охолодження двигуна була в справному стані. Перегрівання двигуна може призвести до його поломки і, як результат, до дорогого ремонту автомобіля. Щоб цього уникнути, необхідно систематично перевіряти стан системи охолодження автомобіля, а також контролювати рівень охолоджувальної рідини.

В процесі експлуатації автомобіля робоча рідина системи охолодження (антифриз) втрачає свої властивості. Проявляється це в зменшенні її лужності, в результаті цього робоча рідина стає «агресивною» для гумових патрубків, а також для металевих деталей автомобіля. Це веде до корозії радіатора, блоків циліндрів, термостата. Швидше відбувається зношування водяного насоса. Тому періодично необхідно проводити заміну охолоджуючої рідини.

З якою періодичністю необхідно міняти охолоджуючу рідину?

Найкраще буде подивитися рекомендації від виробника автомобіля. Але є і такі рекомендації : охолоджуючу рідину потрібно міняти як мінімум один раз в два роки (або через 50 тис.км пробігу).

Для грамотної роботи системи охолодження важливо періодично перевіряти рівень рідини. За статистикою саме несправна система охолодження двигуна є головною причиною будь-яких механічних поломок.